Návody na stahování

Diskuze

Diskuze o všem

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5439":
Doporučuji stahovat na Datator.cz. Je to jediný portál na stahování, který nabízí možnost neomezeného stažení do 10MB.
http://www.datator.cz/
smileysmileysmileysmileysmileysmileysmileysmiley
bob
VÝDĚLEK NA INTERNETU

http://fr.20dollars2surf.com/?ref=668212

O co se jedná? Co je 20dollars2surf a jak se dá u nich vydělat?

Jedná se o tzv. Surfbar, tedy, reklamní banner, který si nainstalujete do svého počítače a při surfování na internetu, se vám zobrazuje reklama navíc. Za každou minutu sledování této reklamy dostanete 1 kredit (bod). Na tom je založen celý systém a tím i pasivní příjem, tedy zkrátka peníze za to, že nic neděláte pouze vám běhá reklama na počítači navíc.

Pokud ovšem chcete znásobit své příjmy, je nutné shánět lidi přes svůj referenční odkaz a dostávat z nich provize až do 10. úrovně dostáváte za každého člověka 10% toho co on za měsíc nasbírá svým surfováním, samozřejmě i provize z různých speciálních kliků na reklamy apod.!
Za měsíc se dá maximálně nasurfovat 10 000 kreditů a pokud seženete 10 lidí, ti seženou 10 lidí, ti seženou 10 lidí, tak už máte pod sebou 10x10x10 = 1000 lidí a za každého člověka 10%, což je 1000 lidí x 1000 bodů = 1 000 000 bodů a to za jediný měsíc, s tím, že pouze 3 úrovně lidí, každý nasbíral pouze 10 aktivních členů.

Přitom hodnota 1000 bodů je cca 12 centů, takže jste si vydělali za těch 1 000 000 bodů krásných 120 dolarů, což je cca 2400 korun a pokud tito lidé zůstanou aktivní budete dostávat svých 2400 korun každý měsíc do konce života a to byla jen ukázka toho když se to zvládne ve 3 úrovních, jaké by to asi bylo dosáhnout ve všech 10-ti? jen si spočítejte na kalkulačce 10 na desátou...

Ovšem jsou i neaktivní členové a ne, každý to ihned pochopí, je to ovšem velmi dobrý způsob jak zvyšovat svůj příjem.

Registrace zde- http://fr.20dollars2surf.com/?ref=668212
info
Korálek World Vám nabízí korálky a komponenty pro Vaši vlastní tvorbu. V sortimentu naleznete např. rokajl TOHO, rokajl PRECIOSA, Swarovski Elements, ohňovky, voskové perle, návlekový materiál, bižuterní komponenty, plastové a skleněné korálky a spoustu dalšího.
ADMIN simsdatak
podle toho co myslíš pod pojmem 'stahuje' pokud myslíš jako obrázek, tk stačí dát na klávesnici Print a pak v jakémkoliv editoru vložit klávesovou zkratkou ctrl+v, pokud se jedná o vkládání do webu, tak zde hraje roli Html kód .. na hostitelským serveru (Blueboard.cz ..) lze vytvářet ankety, diskuze a podobně ... na Webgardenu to máš jako funkci v administraci .. smiley
prosim mužete mně poradit jak se stahuje diskuze do stranky

Zdravim,jsem na pc uplnej dement,jiz 100x jsem si stahnul nejaky download manager ale zadny se mi nepodarilo rozchodit.Ani podle navodu,takovej sem idiot. Muzete me s tim moc prosim pomoci? Muj skype-BUTCH.PRAHA Moc dekuji za pomoc.Viktor

ADMIN simsdatak
TO kerim.1 = Ano v některých verzí Strongu DC ++ lze k tomuto problému dojít a musím dodat,že verze na internetu kolují různé a s různými HUBY. Doporučuji ti odinstalovat stávajícího Stronga a dát tam oficiální verzi,kterou najdeš na oficiálních stránkách (http://strongdc.sourceforge.net/) je to verze 2.22//////¨)

Pokud nemáš vyplněné nutné informace a nesdílíš nnějaký obsah na svém PC,tak tě to na nějaký HUB jen tak nepustí. Musíš mít něco nasdílené.
kerim.1
Zdravim mam takovi problem mam nainstalovany stong adresu veřejnych habu ktera by mě byt funkni ale když dam obnovit tak mi to hlasi hlašku že cituji:Stavajici připojení bylovynuceně ukončeno vzdalenim hostitelem. mluvil už sem s poskytovatelem a ten o ničem nevy mu že mi někdo poradit diky.kerim.1@seznam.cz
ADMIN simsdatak
50x to budu opakovat, že pokud chceš reklamu na našich webowkách, tak mi napiš mail !!! JASAO !!!! smileysmiley
ADMIN simsdatak
50x to budu opakovat, že pokud chceš reklamu na našich webowkách, tak mi napiš mail !!! JASAO !!!! smileysmiley

1  
2  
3  
4  
5