Návody na stahování

Homepage

GTA IV !! + 1 trailer

Přesně 00:00:00 v noci z 29.3.07 na 30,3.07 skončilo na webu rockstar games odpčítávání do vypuštění prvního oficiálního traileru o Gta 4 . Ovšem Ti , kdo se rozhodli ponocovat a vidět video ještě čerstvé jako já , čekalo nepříjemné překvapení . Trailer a celý rockstarovský web začal fungovat až asi o půl jedné a pak teprv mohli všichni nedočkavci koukat na první záběry .

 

Video odhaluje město . A to mě zajímalo ještě víc než úchvatná grafika (co jiného čekat ) .
Podle zástavby a Sochy svobody to může být pouzeNew York , ovšem mluví se o něm jako o Liberty City. Což je ale podivné , když Liberty už bylo v Gta 3 .
V traileru jste viděli zřejmě hlavního hrdinu hry , který také navyprávěl pár úvodních slov .
Další informaci jsem vyšťoural při čekání na trailer . Nový engine - Euphoria .
Možná se divíte co to tady píšu , vždyť R* udělali vlastní RAGE engine . Tohle je totiž engine animaček a funguje fakt skvěle , jak jsem se sám přesvědčil .

GTA IV způsobila velký poprask. Zahraniční internetové stránky už uvádějí bližší informace. Jak už luis nakousl, mělo by se údajně jednat opět o Liberty city, s názvem města Liberteen ( USA to na svých stránkách takto uveřejňuje ). Je to ale opravdu divné. Že by Liberty city prodělalo několik stavebních změn, a přestavělo svůj vzhled do podoby New Yorku? Prozatím je to ještě velkou záhadou.Vycházejí i články v časopisech.

Na titulku je nejspíše hlavní postava, která je i v traileru. Že by se tedy jednalo o hlavního hrdinu? Nejspíše ano. To se však už musíme překvapit a čekat na další informace. Zahraniční weby už také zveřejnily obal.

Nové informace uvádějí, že GTA IV bude opravdu v Liberty city v novodobém čase ( Liberty City - modern day ). Je známo, že GTA III se odehrává také v Liberty city, avšak v roce 2001. V tom případě bychom se museli v GTA IV přesunout o několik let později. Za několik dnů bude vše o něco více uvedeno.

Datum vydání je říjen 16. 2007 v Americe na playstation 3. Do Anglie dorazí o tři dny později. Datum vydání na počítače není ještě přesneji uvedeno.

Žádné komentáře