Návody na stahování

Strong DC ++

Nastavení

Při prvním spuštění se objeví okno s nastavením. Nastavení je velmi rozsáhlé, proto uvádím jen nastavení věcí, které jsou důležité pro správnou funkci programu.

General

DC_nastaveni_1

Nick - vaše přezdívka, kterou budete na DC používat

Description - Napište buď A(aktivní), když máte veřejnou IP adresu nebo P(pasivní) pokud ne. Veřejnou adresu nemáte v případě, že začíná 192.168.... Pokud nevíte jaká je vaše IP adresa koukněte se sem.

Connection Type - Vyberte typ vašeho připojení.

Down/Up - Zvolte vaší rychlost připojební.( Nevíte jak ? Koukněte se do složky ´´ostatní věci´´ )


Connection settings

DC_nastaveni_2

Network interface for all connections - Zadejte vaší IP adresu.

Incoming connection settings - Zvolte Direct connection, pokud jste activní nebo Firewall (passive, worst case) pokud jste pasivní. (viz výše).

Sharing

DC_nastaveni_3

Shared directories - Vyberte složky, které chcete sdílet. Po vybrání složky vám začne DC indexovat soubory. Doba indexování je závislá na velikosti nasdílených dat. Indexovaní se provádí jen při novém nasdílení složek.

Upload slots - Počet lidí kteří můžou od vás najednou stahovat. Můžete být přihlášeni maximálně na tolik hubů, kolik máte upload slotů.

Downloads

DC_nastaveni_4

Default download directory - Složka, do které se budou ukládat stáhnuté soubory

Unfinished downloads directory - Složka, která slouží pro ukládání souborů, které se teprve stahují

tlačítko Configure Public Hub Lists - Po kliknutí se otevře okno se seznamy hubů. Přidejte do seznamu http://hub.unas.cz/list.txt, klikněte na Add a dejte OK

DC_nastaveni_5

Žádné komentáře